1000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz
Kargo
 
 
Sıkça Sorulan Sorular
Neden üye olmalıyım? Sipariş takibi yapabilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız.
İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlanamayacaktır.
Üye olanlar için telefon bilgisi neden isteniyor? Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemler de, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla, telefonla sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız
Alışveriş Sepeti nedir? İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim? 1) Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini "Ürün ara" yazılı pencere içerisine yazark büyüteç işaretine basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız. 2) Ya da üst menüden ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz.
Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım? Sayfamızda siparişleriniz Banka Havalesi ve kredi kartı ile alınmaktadır. 1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız ve Havale Bildirim Formu'nu doldurmanız gerekmektedir. 2) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Ya da müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.
Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır? Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler 1-7 gün içerisinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo iledir. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişlerinizi ofisimizden alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için tıklayın.
Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi vermek ne kadar güvenli? İnternet sitemiz üzerinden; kredi kartları ile 3D Secure (Güvenli Alışveriş) sistemi kullanılarak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme işlemi sırasında Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra alışverişi tamamla butonunu tıklayınız. Ardından açılan banka ekranında SMS doğrulama işlemini yaptıktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
3D Secure (Güvenli Alışveriş) Nedir? Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.
Tanıtım Videolarımız