1000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz
Kargo
 
 
Hakkımızda
 
 
Gül Güler
1994 yılında Goncagül Ev Tekstili'nin kurulması ile Gül Güler'in marka olma yolculuğu da başladı.
Yatak odası ve banyo başta olmak üzere, ev tekstili ve dekorasyonuna apayrı bir boyut kazandıran Gül Güler’in farklarından biri de, yüksek kalitede malzeme ve her model için ayrı şekilde uygulanan detaylı işçiliğin oluşturduğu sonuç. Desenli, nakışlı, dantelli tasarımlarla oldukça butik bir koleksiyon elde ediliyor. Müşteriler çok severek kullandıkları ürünleri güven duyarak seçiyor.
Tekstil grubuyla kombinlenen aksesuarların bir kısmı Türkiye’de Gül Güler’e özel üretilirken, bir kısmı da Avrupa’dan ithal ediliyor.
Modeller birbirini tamamlayan ürün gruplarından oluşuyor. Bir modelin banyo seti, havlu grubu, bornozu, nevresim takımı, pike takımı, hatta bazılarında throw ve battaniyesi, tamamlayıcı aksesuarları var. Bu şekilde evlerdeki en özel yaşam alanları Gül Güler dokunuşuyla kombinlenebiliyor.
Butik oteller ve tekneler için üretilen tekstil grupları da özel sipariş üzerine tasarlanıyor.
Markanın en sevilen taraflarından biri de “Deseni Silinmeyen Sabun”lar. Türkiye ve Avrupa’da yalnızca Gül Güler tarafından kullanılan teknik, sabun kullanıldığı sürece üzerindeki desenin silinmemesini sağlıyor. Sabunlar ve havlu hediye setleri için yılbaşı, sevgililer günü gibi günlere özel dönemsel desenler de çalışılıyor.
Gelişmeleri, yenilikleri takip ederek ilerleyen Gül Güler. 2005’te İngiltere ve Yunanistan'daki sektör fuarlarında, 2006’da İtalya'daki Macef Fuarı'nda yer aldı. 2018’den beri de, her sene düzenli olarak, Frankfurt’taki HeimTextil ve Paris'teki Maison&Objet fuarlarında katılımcı olmaya devam ediyor.
Yurt içi ve yurt dışında, yalnızca Gül Güler mağazaları ve bayiilerinde hissedilen konsept, iletişim ve sıcaklık, bir de internet sitesinde bulunuyor. Ürünlerin detaylarını inceleyerek, internetten keyifle alışveriş imkanı mümkün.

El Bebek Gül Bebek 
Gül Güler ürünlerinin olduğu gibi, adeta “el bebek gül bebek” hazırlanan bebek markası da, adını hazırlanış şeklinden esinlenerek aldı. Bebeklerin ihtiyacı olan doğal, yumuşak ve sağlıklı materyalden üretilen bu koleksiyon sayesinde huzurlu ve mutlu bebek odaları yaratıldı. 
Soft renklerden oluşan sevimli tasarımlarda, nevresim, battaniye, havlu, bornoz, pike gibi ürün grupları mevcut. Aksesuarlar ise yine hem yurt içinde üretiliyor hem de Avrupa’dan ithal ediliyor.
 
 
 
 

 

Tanıtım Videolarımız